Wirtualna Polska prezentuje porównywarkę cen

Tanio.pl to nowa porównywarka cen i produktów. Jej atutami ma być silne powiązanie z serwisami portalu Wirtualna Polska.

Nowy brand Wirtualnej Polski – tanio.pl – dokładnie definiuje kluczowe założenie, jakim kierowali się twórcy porównywarki portalu: wprowadzenie na rynek produktu, który pozwala znaleźć, wybrać i kupić towar tanio, a nawet taniej, niż gdziekolwiek indziej. – Mamy świadomość, że na rynku działa wiele podobnych podmiotów, tworząc nasz, staraliśmy się więc oddać użytkownikom produkt o nowej jakości. Wykorzystaliśmy nie tylko wieloletnie doświadczenie WP w handlu elektronicznym, ale także potencjał portalu; tanio.pl jest bowiem ściśle związane z naszymi serwisami tematycznymi. – podkreśla Sebastian Leśniak, Kierownik Działu E-commerce Wirtualnej Polski – Podsunęliśmy klientom oferty rzeczywiście tanie, co pozwoli im zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Istotna jest także codzienna aktualizacja produktów, dzięki czemu internauta nie dozna zawodu, że zapasy określonego towaru skończyły się i wyszukany artykuł jest już niedostępny – dodaje. Warto podkreślić, że wszystkie sklepy znajdujące się w bazie tanio.pl zostały bardzo dokładnie zweryfikowane pod względem bezpieczeństwa i zaufania klientów. – Dla nas najważniejsza jest satysfakcja użytkowników, to jest i będzie nasz priorytet. – mówi Sebastian Leśniak. Tanio.pl to w tej chwili ponad 1 200 wprowadzonych do bazy porównywarki sklepów i blisko 3 miliony ofert. Produkty podzielono na 18 głównych kategorii, z których każda zawiera do kilkunastu bardziej szczegółowych. Istnieje możliwość sortowania produktów według nazwy, ceny i liczby sklepów, w których są one dostępne. Internauta może też porównać konkretną rzecz z podobnymi, w niższej lub wyższej cenie. Dodatkowe filtry powiązane ze specyfikacją techniczną produktów, umożliwiają jeszcze bardziej zawężone wyszukiwanie.

– Zastosowany w porównywarce system geolokalizacji umożliwia odnalezienie na mapie sklepu najbliżej miejsca zamieszkania. Natomiast system ocen użytkowników, dotyczący zarówno marketów jak i produktów, ułatwia podjęcie decyzji, gdzie zrobić zakupy. Opinie i komentarze mogą dotyczyć produktów i poziomu satysfakcji z kontaktu ze sklepami. – mówi Jarosław Ruciński, kierownik projektu.

W serwisie znaleźć można także informacje dotyczące promocji, nowości, sposobów płatności, transportu, czasu dostawy, możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru. Atutem witryny są Poradniki zakupowe, dzięki którym można lepiej przygotować się do wyboru określonego produktu. Podobną rolę pełni dział Pomysły na prezenty, ułatwiający wybór upominku (prezenty widoczne są w grupach, ułożonych według relacji rodzinnych: dla mamy, dla taty, a także według pasji i wieku).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.