Wszechstronny nettop od ZOTAC-a

ZOTAC MAG

Połączenie procesora graficznego NVIDIA ION z energooszczędnym dwurdzeniowym procesorem Intel Atom 330 lub jednordzeniowym Atom 230, tworzy ekologiczny produkt ZOTAC MAG umieszczony w kompaktowej obudowie 186mm x 189mm x 38mm.

ZOTAC MAG jest rozwiązaniem, które łączy w sobie smukłą obudowę z ciekawym wyglądem w gotowym do użytku urządzeniu, które pozwala właścicielom na wybór systemu operacyjnego. Niezależnie czy będzie to Windows XP, Vista, 7, 32-bitowy, 64-bitowy lub Linux, ZOTAC MAG dostarczany jest bez systemu operacyjnego, by użytkownik mógł sam go sobie wybrać.

Wewnątrz ZOTAC MAG znajduje się 160GB dysk twardy oraz 2GB pamięci DDR2-800, które w połączeniu z procesorem graficznym NVIDIA ION i procesorem Intel Atom tworzą kompletne urządzenie, do którego wystarczy podłączyć klawiaturę, mysz, wybrać wyświetlacz oraz system operacyjny.

ZOTAC MAG pozwala na elastyczność także podczas montażu, który można wykonać na trzy sposoby – płasko na powierzchni, w podstawce lub z tyłu monitora za pomocą uchwytu montażowego VESA – użytkownik sam może wybrać jak to zrobić.

Ponadto ZOTAC MAG posiada pełny zestaw podłączeń zgodnych z aktualnymi standardami, włączając w to eSATA, 6 portów USB 2.0, Gigabitowy Ethernet, VGA, HDMI (zgodny z Full HD 1080p), wyjście optyczne S/PDIF, a także czytnik kart pamięci 4w1 (SD/MS/MS Pro/ xD) oraz zintegrowany moduł sieci bezprzewodowej 802.11n WiFi.