Dzięki agencjom takim jak np. Fotolia.pl, możesz łatwo zarabiać pieniądze na swoich zdjęciach.

Zarabiaj na zdjęciach, które robisz

Ostatnimi czasy zdobyłeś spore doświadczenie, jeśli chodzi o obchodzenie się z aparatem, i zrobiłeś parę naprawdę pięknych zdjęć. Teraz jednak fotografie te są skazane na wegetację na dysku twardym. Co możesz z nimi zrobić?

Zarabiaj na nich! Nie musisz być profesjonalnym fotografem. W dzisiejszych czasach istnieją internetowe agencje fotograficzne, które specjalizują się w sprzedaży dobrych amatorskich zdjęć. Znanym przedstawicielem tego rodzaju serwisów jest www.fotolia.pl. Wszystkie zdjęcia na Fotolii są bez licencji. Mogą być użyte na całym świecie w celach komercyjnych lub prywatnych, do dokumentów i kompozycji. Zapotrzebowanie na zdjęcia tego typu gwałtownie rośnie.

Aby móc korzystać z serwisu, musisz się najpierw zarejestrować. Kliknij »Zarejestruj się«, wpisz nazwę użytkownika i hasło. Po zaakceptowaniu ogólnych warunków musisz przejść jeszcze przez dwa etapy, w których między innymi podajesz kilka informacji osobistych. Rejestracja i uczestnictwo są bezpłatne – możesz wycofać się w dowolnym momencie, nie ma żadnego zobowiązania do zakupu zdjęć. Następnie kontynuujesz działania i ładujesz swoje zdjęcia.

Uwaga

Aby twoje fotografie były widoczne w olbrzymim zbiorze zdjęć, dodaj do nich wiele frapujących haseł, np.: kobieta, atrakcyjna, uśmiechać się, szczęście, krzesło ogrodowe, ogród, notebook, biznes. Liczy się nie tylko jakość fotografii, ale i ilość, ponieważ podstawowa cena za sprzedane zdjęcie jest bardzo niska. Zarobione kredyty (nazwa wirtualnej waluty w Fotofolii) mogą zostać zamienione na złotówki za pośrednictwem konta PayPal.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.