Zestaw głośnomówiący na kierownicę

Hama Polska oferuje Seecode Wheel - bezprzewodowy system głośnomówiący do mocowania na kierownicy samochodowej.

Dzięki temu urządzeniu kierowca ma wolne ręce i nie musi korzystać z uwierającej w ucho słuchawki. System głośnomówiący Seecode Wheel komunikuje się z telefonem prowadzącego auto za pomocą technologii Bluetooth v2.0. Konfiguracja urządzenia, która odbywa się w trybie plug & play ma być intuicyjna i szybka.

Obsługa systemu Seecode Wheel odbywa się za pomocą kciuków, podczas gdy obie dłonie trzymają kierownicę. Korzystanie z systemu Seecode Wheel ma być bezpieczne i wygodne między innymi dzięki wyświetlaczowi LED. Ekran pokazuje numer i nazwę osoby, która próbuje połączyć się z kierowcą. Technologia DSP (Digital Signal Processing) usuwa zakłócenia z sygnału, poprawia jakość dźwięku i zapewnia stały, bezpieczny poziom głośności.

Funkcja książki telefonicznej pozwala na zapisanie do 600 numerów i może być zsynchronizowana z telefonem komórkowym kierowcy. Ułatwieniem obsługi jest wybieranie głosowe (o ile jest obsługiwane przez telefon komórkowy). Kierowcy docenią poza tym szybkie wybieranie trzech numerów telefonicznych. Urządzenie korzysta z wymiennego akumulatora, który na czas ładowania można zastąpić drugim, gotowym do pracy. System głośnomówiący Seecode Wheel można także ładować za pomocą łącza mini USB (między innymi z notebooka) lub kabla ładowania (12V) poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej. Czas rozmów pomiędzy ładowaniami wynosi około 11 godzin (stan czuwania: 200 godzin).

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 599,90 zł brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.