Usługa LUDZIE jest dostępna przez jedno kliknięcie na liście kontaktów w najnowszej wersji komunikatora GG 10

Bardziej „ludzkie” Gadu-Gadu

Gadu-Gadu

Usługę „Ludzie” wprowadzono w pełnym poszanowaniu prywatności użytkowników i przygotowano ją tak, aby zakres i sposób dostarczania informacji o kontaktach był oparty na zbudowanych już rzeczywistych relacjach. Dlatego więcej o naszym znajomym dowiemy się tylko wtedy, gdy system uzna nas za znajomych, którzy mają wystarczającą liczbę wspólnych kontaktów. W tym celu wykorzystywany jest specjalny algorytm, stojący na straży prywatności. Usługa LUDZIE nie może więc być wykorzystywana do sprawdzania listy kontaktów dowolnego numeru GG. Producent przygotował ją tak właśnie w trosce o prywatność użytkowników.

Użytkownicy Gadu-Gadu to jedna z największych społeczności w polskim Internecie. Z GG korzysta miesięcznie ponad 10 milionów osób. Od dzisiaj, dzięki kolejnej użytkowej usłudze, komunikator pozwala na lepsze poznawanie milionów osób, nawiązywanie nowych relacji i odkrywanie, że nierzadko mamy wielu wspólnych znajomych.

Zobacz: Wszystko o Gadu-Gadu 10!

Opcja LUDZIE działa w czasie rzeczywistym i na bieżąco – w odróżnieniu od innych serwisów społecznościowych – pokazuje, jak zmienia się nasza sieć znajomych, kto dołączył, kto jest wspólnym znajomym, a kogo na przykład możemy zaprosić do naszej listy kontaktów. Korzystanie z nowej zakładki odbywa się w obrębie komunikatora Gadu-Gadu 10.

Dowiedz się więcej i pobierz testową wersję Gadu-Gadu 10!

Dzisiaj GG oferuje znacznie więcej, niż tylko rozmowę. W GG 10 użytkownik może wzbogacać rozmowy poprzez wspólne granie ze znajomymi, słuchanie muzyki, oglądanie zdjęć w wirtualnej galerii czy np. obserwować aktywności swoich znajomych. Nowa usługa poszerza możliwości GG i oferuje od dzisiaj użytkownikom dodatkową wartość – poszerzanie sieci znajomych.

Użytkownicy starszych wersji komunikatora, aby skorzystać z usługi LUDZIE, powinni pobrać GG 10 ze strony komunikatora.