Google zmienia wystrój swojej wyszukiwarki

Google ciągle ulepsza i zmienia wystrój swoich produktów, zwłaszcza wyszukiwarki internetowej. Teraz przychodzi pora na bardzo znaczącą zmianę.

Chociaż zmiany wyglądu swoich produktów, Google przeprowadza dosyć często, to zazwyczaj są to zmiany kosmetyczne, wprowadzane po cichu. Tym razem jednak jest inaczej i Google zapowiada ogromne zmiany – dotychczas największe. Firma z Mountain View jest w trakcie testowania nowego designu. Do testów zaprosiła wielu użytkowników, jednak reszta będzie musiała poczekać do przyszłego roku, aby zobaczyć wprowadzone zmiany. Chyba że, jeśli nie możecie się doczekać, jest pewien sposób, aby już teraz wypróbować „nowe Google”.

Sztuczka wymaga zmodyfikowania ciasteczek, które Google przechowuje na komputerze aby utrzymać różnego rodzaju dane i ustawienia. Nie jest to tak trudne, jak może się wydawać. Wystarczy bowiem przejść na stronę Google.com (musi być to anglojęzyczne Google, więc trzeba kliknąć „Google.com in English” pod oknem wyszukiwarki) i wkleić w pasek adresu przeglądarki ten oto kod:

javascript:void(document.cookie=”PREF=ID=20b6e4c2f44943bb:U=4bf292d46faad806:TM=1249677602:LM=1257919388:S=odm0Ys-53ZueXfZG;path=/; domain=.google.com”);

Następnie trzeba wylogować się z własnego konta Google i odświeżyć stronę (prawdopodobnie ponownie przejść na „Google.com in English”) i gotowe.

Jak wam się podoba nowy wystrój wyszukiwarki Google?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.