Sprawca całego zamieszania - Oscar

Microsoft daje psu jego własne konto Xbox Live

Pies o imieniu Oscar wydał 63 dolary na zakup 5 tysięcy punktów w systemie Xbox Live, podczas gdy jego właściciel spał. Microsoft przyznał psu jego własne konto, a pieniądze zwrócił właścicielowi.

Do niecodziennej sytuacji doszło w domu Grega Strope’a. Jego pies o imieniu Oscar za 63 dolary zakupił 5 tysięcy punktów w systemie Xbox Live. Przynajmniej tak twierdzi Greg. On i jego dziewczyna mieli pójść spać około godziny 23. 40 minut później zadzwonił alarm w telefonie Grega, informujący go o otrzymaniu e-maila. Zakładając, że to spam, Strope zignorował go i poszedł dalej spać.

Następnego ranka, kiedy Greg sprawdził pocztę, okazało się, że otrzymał wiadomość od Microsoftu, potwierdzająca zakup 5 tysięcy punktów. W domu nikogo więcej nie było, a kontroler do konsoli Xbox był w pogryziony i obśliniony. Oboje doszli do wniosku, że sprawcą zamieszania jest ich pies, Oscar.

Jednakże, najciekawszą częścią tej historii nie jest fakt, że konsola była wyłączona kiedy Greg i Christina szli spać, ale to, że Microsoft zwrócił im pieniądze, pomimo że nie oferuje żadnego programu refundującego.

Pedofil oskarża swojego kota o ściąganie dziecięcej pornografii

Dla dobrego przykładu, gigant z Redmond przyznał również Oscarowi jego własny Gamertag – Oscar The K9.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.