Sony PlayStation Network obchodzi swoje trzecie urodziny

Trzy lata PlayStation Network

Sony przypomina, że usługa sieciowa dla konsol tej firmy, PlayStation Network, obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny.

– Jesteśmy niesamowicie dumni z faktu, że już w trzy lata po swojej premierze, PlayStation 3 i niezrównana oferta PlayStation Netwoerk zmieniła definicję domowej rozrywki. Dzięki niesamowitej ofercie mega-hitów, filmów Blu-ray i gier a także bibliotece tysięcy filmów, programów telewizyjnych i gier w PlayStation Store, żaden inny system nie oferuje lepszej rozrywki i wartości jak PS3. Będziemy dodawać nowe funkcje, takie jak Netflix czy Facebook, oraz wydawać nowe gry, takie jak MAG czy God of War III. To dopiero początek – komentuje Patrick Seybold z Sony Computer Enterainment of America.

Tu należy się pewne słowo komentarza. Sony nie jest samotne na rynku ze swoją ofertą. Microsoft oferuje podobną usługę już od jakiegoś czasu. Xbox LIVE od dłuższego czasu oferuje funkcjonalności, które dopiero Sony zamierza wprowadzić. Niestety, Microsoft jak dotąd nie uznał Polski za atrakcyjny dla siebie rynek – usługa sieciowa dla konsoli Xbox 360 nie jest dostępna w naszym kraju. Sony PSN dostępne jest bez ograniczeń. Co ty na to, Microsoft?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.