Materiały z portalu Wrzuta.pl można pobrać w bardzo łatwy sposób

Jak ściągać z Wrzuty

W tym krótkim poradniku pokażemy wam, jak zachować na dysku klip z Wrzuta.pl, by móc potem obejrzeć go sobie w dowolnym momencie, bez oczekiwania na załadowanie pliku.

Wrzuta.pl – kopalnia interesujących klipów i krótkich filmów. Niestety, żeby je obejrzeć, musisz uruchomić przeglądarkę internetową i czekać, aż film skończy buforowanie. Jest to szczególnie irytujące dla posiadaczy wolniejszych łącz, którzy chcą obejrzeć sobie na spokojnie kilkuczęściowy film, a za każdym razem muszą czekać. Na szczęście jest na to metoda. Na dodatek bardzo łatwa.

Wchodzimy na Wrzutę, znajdujemy film bądź muzykę, które chcemy pobrać i klikamy na niego – dokładnie tak, jakbyśmy chcieli go obejrzeć. Kopiujemy do schowka adres internetowy

W drugiej karcie przeglądarki odwiedzamy witrynę Sciagnik, wklejamy skopiowany adres do pola „Wklej adres pliku na wrzucie” i klikamy „Download”

Witryna nam udostępni link do pobierania. Ściągamy jak dowolny inny plik pobierany przez przeglądarkę. Gotowe!

Filmy pobierają się w formacie FLV. Jeżeli nie masz zainstalowanych żadnych kodeków na dysku, polecamy paczkę K-Lite Codec Pack Standard. Uwaga! Paczek kodeków nie należy mieszać. Jeżeli mamt zainstalowaną inną w systemie, należy ją usunąć przed instalacją tej polecanej przez nas.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.