AIMP wykorzystuje interfejs Windows 7

Jest już nowa stabilna wersja bardzo cenionego odtwarzacza muzycznego AIMP. Rosyjscy programiści pracowali nad nią niespełna rok.

AIMP to odtwarzacz, który ceniony jest za wysoką jakość generowanego dźwięku, wygodną obsługę i bardzo niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Po ponad roku czekania w końcu pojawiła się znacząca aktualizacja. AIMP 2.60.520 w porównaniu do poprzedniej wersji to przede wszystkim pełna integracja z systemem Windows 7. Aplikacja w pełni czerpie z możliwości, jakie oferuje Superbar, wyświetlając w ikonie aktualnie wykonywaną czynność, zaś już w oknie miniatury można nim sterować.

Posiadacze innych systemów operacyjnych również docenią nową wersję. Poprawiono w niej konwertery i rejestratory dźwięku, wymieniono mechanizm zarządzania wtyczkami na nowocześniejszy oraz usprawniono współpracę z DFX9. Nowy AIMP to też dodana obsługa nowych kodeków dźwiękowych i ich rozszerzeń, nowe możliwości generowania i sortowania list odtwarzania, rozbudowana automatyzacja działania odtwarzacza i możliwość automatycznego pobierania okładek albumów. Te i dziesiątki innych zmian można przeanalizować w oficjalnym changelogu.

Odtwarzacz AIMP pobierzesz z naszego portalu

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.