Multimedialny notebook Toshiby na Gwiazdkę

Procesor Intel Core 2 Duo T6600, system Windows 7, mocna karta graficzna ATI, 4 GB pamięci RAM oraz 500 GB twardego dysku to główne wyróżniki nowego laptopa.

Nowa konfiguracja w portfolio produktów Tohiby kosztuje ok. 3 150 złotych. Komputer jest elementem popularnej serii Satellite L500. Jego wyróżnikiem jest wykończenie tylko i wyłącznie w kolorze czarnym. Modele Satellite L505 to laptopy o przekątnej 15,6”, które potrafią wyświetlić obraz w rozdzielczości 1 366 x 768 pikseli. Sprzęt jest więc dostosowany do kinowego formatu 16:9.

Model, który pojawił się w Polsce, Toshiba Satellite L505-111 pracuje w oparciu o dwurdzeniowy procesor Intel Core 2 Duo T6600, który jest taktowany zegarem 2,2 GHz. Zainstalowano w nim 4 GB pamięci RAM, która może być rozszerzona do 8 GB. Zamontowany dysk 500 GB pozwoli zgromadzić pokaźną bibliotekę filmów lub zdjęć. Do gromadzenia zdjęć przyda się szczególnie gniazo multimedialne 5-w-1, dzięki któremu można z łatwością przeglądać na komputerze zdjęcia z cyfrowego aparatu fotograficznego. Zainstalowane gniazo obsługuje najbardziej znane formaty kart takie jak: SD o pojemności do 16 GB, Memory Stick do 256 MB, Memory Stick Pro do 4 GB, MultiMedia Card do 2 GB i xD-Picture Card do 2 GB. Z kolei nagrane w wysokiej rozdzielczości filmy będzie można łatwo odtworzyć na ekranie telewizora poprzez zamontowane w komputerze złącze HDMI bez straty na jakości obrazu. Odwtarzanie grafiki ułatwia karta ATI 4650 z dedykowaną pamięcią 1 GB.

Jak wszystkie modele serii Satellite, L505-111 jest objęty dwuletnią gwarancją door-to-door.

Zobacz też inne notebooki Toshiby w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.