MiKandi, czyli

Pierwszy sklep z aplikacjami TYLKO dla dorosłych!

MiKandi to pierwszy na świecie sklep z aplikacjami, przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia. Na początek, aplikacje xxx mogą kupować posiadacze telefonów z Androidem.

Firma MiKandi uruchomiła pierwszy sklep z aplikacjami tylko dla dorosłych. Jak do tej pory, dostęp do aplikacji mają wyłącznie posiadacze telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Google Android, ale wkrótce oferta ma być rozszerzona również dla innych platform. Aplikację MiKandi Store można pobrać w bardzo prosty sposób – wystarczy wpisać w mobilnej przeglądarce „MiKandi.com”. Sklep umożliwia wyszukiwanie aplikacji oraz ich wypróbowanie przed zakupem. Dostępne są zarówno płatne, jak i darmowe aplikacje. Użytkownicy dodatkowo mogą wyrazić swoje zdanie o każdej aplikacji i dołączyć do dyskusji na ich temat.

Pomyślano również o programistach, którzy otrzymali możliwość założenia konta. Dzięki temu będą mogli udostępniać swoje własne aplikacje, dodawać ich opisy, screenshoty oraz filmiki.

– Do tej pory, aplikacje dla dorosłych były cenzurowane, edytowane i odrzucane – twierdzi autor sklepu MiKandi. – Innymi słowy, pozbawiano ich całego sensu istnienia – dodaje.

Zobacz również: SexBox, czyli konsola tylko dla dorosłych

Więcej informacji o pierwszym sklepie z aplikacjami dla dorosłych, wkrótce dostępnych będzie na stronie producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.