Skype 4.2 – zaczęły się publiczne beta-testy

Tym razem wśród najważniejszych zmian znalazły się tryumfalny powrót przekierowania rozmów oraz Skype Access, czyli funkcja dostępna do tej pory wyłącznie dla użytkowników Maka.

Najnowszą wersję programu możecie pobrać już teraz. Oto co znajdziecie w środku:

Skype access

Łączenie się z Internetem przez sieć WiFi w trakcie podróży bywa uciążliwe. Trzeba wyciągnąć kartę kredytową, wprowadzać jakieś numery i wykonywać mnóstwo zbędnych ruchów. Czasami zdarzają się też sytuację, w których musimy płacić za godzinny dostęp do Internetu, nawet jeśli chcieliśmy tylko sprawdzić pocztę lub krótko porozmawiać przez Skype’a.

Dzięki Skype Access takie problemy rozwiązują się same. Wystarczy jedno kliknięcie i możemy połączyć się z jednym z ponad 100 000 hot spotów na całym świecie, a opłaty za minutę połączenia pobierane będą bezpośrednio ze środków na koncie Skype.

Przekierowanie połączeń

Powrót tej funkcji docenią przede wszystkim ci z was, którzy używają Skype’a w małych przedsiębiorstwach. Po pobraniu nowej wersji Skype’a będziecie mogli za darmo przekazywać połączenia do innych użytkowników Skype’a lub, po niskich stawkach, na inne numery stacjonarne i komórkowe.

I nie tylko…

Oprócz dodania nowych funkcji wersja 4.2 Beta zawiera szereg usprawnień oraz nowe narzędzie do poprawy jakości połączeń, dzięki którym korzystanie ze Skype’a ma być wygodniejsze. Nowy Skype jeszcze lepiej współpracuje z paskiem zadań i zasobnikiem systemowym w Windows 7, a pierwszy kontakt nowych użytkowników z programem jest łatwiejszy.

Skype 4.2 w wersji testowej dostępny jest na witrynie producenta (wersja jest nieukończona, może wciąż zawierać błędy). Stabilną wersję komunikatora pobierzesz z naszego portalu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.