Słuchawki Denon AH-NC732 z aktywną redukcją szumu

Denon wprowadza zaawansowane słuchawki nauszne z redukcją szumu na poziomie 99% - model AH-NC732.

Denon wprowadził na rynek słuchawki z aktywną redukcją hałasu – AH-NC732. Słuchawki zostały wyposażone w nowo zaprojektowany obwód aktywnej redukcji szumu. Są w pełni przenośne – pozwala na to ich niska waga (160g łącznie z kablem) i składana konstrukcja. Komfort długotrwałego słuchania bez zmęczenia mają zapewnić nauszniki wykonane z miękkiej pianki pokrytej skórzaną wyściółką, dopasowujące się do ciała i dodatkowo izolujące od hałasu. Dużą zaletą słuchawek są także ich obwody wydłużające żywotność baterii do około 40 godzin.

Dostępny w kolorach czarnym i srebrnym model AH-NC732 dołączył do słuchawek dousznych AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. Oba modele są pierwszymi słuchawkami firmy Denon, które są w pełni kompatybilne z Apple iPhone bez konieczności używania dodatkowych przejściówek. Pozostałymi dołączonymi akcesoriami są podwójna złączka samolotowa, 3,5 mm stereofoniczna przejściówka oraz przewody o długości 0,7m i 1,5m. W komplecie otrzymamy również futerał na słuchawki i akcesoria.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.