Telewizja w Gadu-Gadu

GG Network Gadu-Gadu 10 beta

Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami wideo VOD platformy ipla oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo. Do korzystania z tej funkcji potrzebna jest instalacja aplikacji ipla, którą można pobrać bezpłatnie wraz z najnowszą wersją komunikatora GG 10 ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl Podobnie nowi użytkownicy platformy ipla mogą przy instalacji zdecydować się na pobranie najpopularniejszego w Polsce komunikatora.

W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiałów wideo dostępnych na platformie ipla oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w plejerze ipla.

Specyfiką telewizji internetowej ipla jest możliwość oglądania transmisji na żywo oraz plików VOD wraz z przyjaciółmi i innymi widzami. Planowana w przyszłości dalsza integracja telewizji ipla z komunikatorem Gadu-Gadu ma poszerzyć pakiet funkcjonalności związanych ze wspólnym oglądaniem plików wideo przez internautów i dzieleniem się z przyjaciółmi informacjami o polecanych plikach VOD.

Telewizja internetowa ipla umożliwia korzystanie z transmisji na żywo wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy telewizji informacyjnych. To także bogata biblioteka plików VOD licząca kilkadziesiąt materiałów z kategorii rozrywka, sport, wiadomości, seriale, muzyka oraz pełnometrażowe filmy hollywoodzkie.

Odtwarzacz telewizyjny to kolejna multimedialna usługa w GG. Komunikator pozwala również jednym kliknięciem na słuchanie najpopularniejszej platformy radiowej w Polsce – OPEN FM.

Nowe media internetowe – radio OPEN FM i telewizja ipla – urozmaicają czas spędzony na Gadu-Gadu.

Telewizja ipla jest dostępna w rozwojowej wersji Gadu-Gadu, a zatem nieukończonej i mogącej wciąż sprawiać błędy. Stabilną wersję pobierzesz z naszego portalu