Transmisja na żywo prosto z iPhone’a

Ustream to aplikacja dla telefonów iPhone 3G i 3GS, umożliwiająca użytkownikom użycie ich aparatów fotograficznych do kręcenia filmów, które na żywo będzie można przesłać do Sieci.

Użytkownicy telefonów iPhone wreszcie nie będą musieli jailbreak’ować swoich urządzeń, żeby móc przesyłać na żywo, strumieniowy obraz ze swojej kamery do Sieci. Umożliwi im to nowa aplikacja o nazwie Ustream Live Broadcaster, która dostępna będzie dla modeli iPhone 3G oraz 3GS. Filmy kręcone na żywo będzie można w czasie rzeczywistym umieścić w Sieci, tak by oglądający materiał użytkownicy widzieli w tym samym czasie dokładnie to, co kamera w iPhone’ie.

Nagrywane wideo można również zarchiwizować, aby użytkownicy mieli dostęp do niego nie tylko na żywo, ale również później. Aplikacja oferuje również integrację z serwisami Twitter, Facebook i YouTube, a także możliwość odczytania lokalizacji, dzięki wbudowanemu w telefon odbiornikowi GPS. Żeby jednak nie było zbyt pięknie, aplikacja pozwala na nagrywanie i przesyłanie filmów w rozdzielczości 320 x 240 pikseli lub jeszcze niższej, 176 x 144 pikseli.

Zobacz również: Playboy na iPhone’ie!

Dobra nowina jest jednak taka, że aplikacja Ustream Live Broadcaster jest całkowicie bezpłatna.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.