Lightning posiada chłodzenie zbudowane w oparciu o dwa wentylatory i radiator z pięcioma rurkami cieplnymi

CeBIT 2009: karta graficzna N260GTX w wersji unikalnej

Wraz z najnowszą kartą graficzną, MSI wprowadza zupełnie nowy standard jakości o oficjalnej nazwie "Military Class". MSI N260GTX Lightning posiada 1 792MB oraz dwa wentylatory.

Wprowadzony przez MSI nowy standard jakości „Military class” opiera się na wojskowych rozwiązaniach takich jak kondensatory Hi-c Cap, które mogą pracować w temperaturze 125°C i aż 2,5 razy dłużej niż kondensatory polimerowe.

Panel AirForce to unikalne urządzenie wykorzystujące technologię panelu dotykowego i zapewniające możliwość łatwej zmiany ustawień napięcia i taktowania. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnych wyprowadzeń, które umożliwiają za pomocą miernika pomiar napięć na rdzeniu i pamięciach.

MSI N260GTX Lightning to pierwsza na świecie karta graficzna z 10-fazowym zasilaniem PWM. 8 z 10 faz jest przeznaczonych wyłącznie dla procesora graficznego, co znacząco wpływa na poprawę stabilności pracy całego produktu. Dzięki temu overclockerzy nie muszą już martwić się czy ich sprzęt wytrzyma podkręcone ustawienia zasilania i taktowania

Lightning posiada również chłodzenie zbudowane w oparciu o dwa wentylatory i radiator z pięcioma rurkami cieplnymi (heatpipe), które gwarantują rozproszenie ciepła i niższą temperaturę pracy. Wszystkie te funkcje w połączeniu z 1 792 MB pamięci sprawiają, że karta MSI N260GTX Lightning to, jak dotąd, najbardziej unikalny produkt wśród dostępnych na rynku kart graficznych opartych na GeForce GTX260.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.