CES 2010: Nowe dyski przenośne USB marki Verbatim

Firma Verbatim rozszerza swoją ofertę o nową linię przenośnych dysków twardych. Pierwsze modeli z nowej serii to: Titan XS, CLON, MyClone oraz InSight.

Najmniejszy z nich – Titan XS – został wyposażony w rozwiązania chroniące dane przez uszkodzeniem spowodowanym uderzeniem: gumowaną obudowę oraz mechanizm antywstrząsowy. Dysk znajdzie sie w sprzedaży w przyszłym miesiącu, w pojemnościach: 320 GB, 500 GB oraz 640 GB.

CLON, dysponujący podobnymi zabezpieczeniami posiada zainstalowane oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Model jest już dostępny, w pojemnościach: 250 GB, 320 GB, 500 GB i 640 GB.

Model MyClose wyposażono w aplikację do backupów oraz technologię USB Turbo Speed, zwiększającą prędkość transferu. Dysk w czarnej obudowie będzie dostępny w wersjach o pojemności 250 GB, 320 GB, 500 GB oraz 640 GB. Dwie ostatnie pojemności będą dostępne także w czerwonej i niebieskiej wersji kolorystycznej.

Ostatni z nowych modeli, InSight wyposażono w wyświetlacz LCD, informujący o ilości wolnego miejsca na dane. Również do tego modelu dołączono oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych. Dostępne pojemności to 320 GB i 500 GB.

Zobacz też inne dyski Verbatima w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.