CES 2010: obraz z BlackBerry na wielkim ekranie

Research In Motion przedstawia BlackBerry Presenter – najnowsze urządzenie peryferyjne dla smartfonów BlackBerry.

BlackBerry Presenter jest małym i lekkim akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację z programu Microsoft PowerPoint ze smartfonu BlackBerry.

– Pracownicy, którzy często podróżują, chcą mieć przy sobie jak najmniej rzeczy – mówi Glenn Laxdal, Vice President, Product Management, Research In Motion. – BlackBerry Presenter to proste, bezpieczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala im wyświetlić prezentacje bezpośrednio ze smartfonu BlackBerry. Mobilni profesjonaliści nie muszą już podróżować z laptopami – dodaje.

BlackBerry Presenter pozwala użytkownikom w prosty sposób kontrolować wyświetlane prezentacje – mogą nawigować po nich, mieć wgląd w notatki, przeskakiwać do kolejnych slajdów, a nawet, wyświetlając jeden slajd, mieć jednocześnie podgląd innego. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu między smartfonem BlackBerry a urządzeniem BlackBerry Presenter (za pomocą Bluetooth), użytkownicy mogą także swobodnie poruszać się po pomieszczeniu w czasie prezentacji (w obrębie ponad 9 metrów od BlackBerry Presenter).

BlackBerry Presenter zostanie zaprezentowany w czasie targów CES (Consumer Electronics Show) w Las Vegas jeszcze w tym tygodniu i będzie dostępny po tym wydarzeniu w ShopBlackBerry.com w cenie 199 dolarów. Będzie go można także kupić w wybranych sieciach sprzedaży detalicznej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.