Designerska klawiatura Microsoftu do zastosowań domowych

Arc Keyboard jest na tyle mała i poręczna, aby bez problemu wędrować po całym domu wraz z użytkownikiem.

Arc Keyboard został zaprojektowany w tym samym duchu, co jedna z najlepiej sprzedających się myszek firmy Microsoft – Arc Mouse. Zakrzywiony profil, czyste linie, lekkość i łatwość przenoszenia to główne zalety nowej klawiatury. Arc Keyboard została stworzona dla domu – zespół projektantów działu Microsoft Hardware inspirował się nowoczesnym wzornictwem domowych akcesoriów, aby klawiatura pasowała do designerskich mebli i dodatków.

Ważąca mniej niż 450 gram nowa Microsoft Arc Keyboard może bez problemu wędrować wraz z użytkownikiem praktycznie po całym mieszkaniu, a jej wyprofilowany kształt ma zapewnić wygodę pracy zarówno na kanapie, jak i przy kuchennym blacie. Klawiatura łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki miniaturowemu nadajnikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz, który może być na stałe podłączony do komputera lub magnetycznie przyczepiony od dołu klawiatury podczas transportu.

Funkcjonalną nowością jest jeden przycisk, zastępujący dotychczasowe cztery klawisze kierunkowe. Wyraźny wskaźnik naładowania ostrzega przed zbliżającym się czas wymiany baterii, zaś dzięki przełącznikowi możemy przedłużyć czas pracy baterii – wyłączając ją gdy klawiatura nie jest w użyciu. Microsoft Arc Keyboard współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6x.

Microsoft Arc Keyboard będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie lutego. Cena szacunkowa klawiatury wyniesie 229 zł. Microsoft Arc Keyboard objęta jest 3-letnią gwarancją.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.