Na PSP można nie tylko grać, ale czasem można znaleźć również zdjęcia genitaliów

Dziecko znalazło zdjęcia genitaliów na konsoli PSP

10-letni Kade Goodman dostał na gwiazdkę od swojego ojca używaną konsolę PSP. Jego 13-letni brat znalazł jednak na niej zdjęcie penisa, należące prawdopodobnie do poprzedniego właściciela konsoli.

Przy kupowaniu używanych urządzeń elektronicznych z wbudowaną pamięcią, takich jak telefony komórkowe czy konsole do gier, z myślą o swoich pociechach, należy zachować szczególną ostrożność. Przekonał się o tym boleśnie Shon Goodman, który na gwiazdkę kupił swojemu synowi konsolę Playstation Portable. Zanim jednak 10-letni Kade Goodman otrzymał upragnione urządzenie, jego 13-letni brat odkrył w nim niecodzienną zawartość – mianowicie zdjęcie penisa, po czym natychmiast pokazał je swojemu tacie.

– Wszedł w katalog motywów i wybrał zdjęcie. To coś, co nie powinno być przeznaczone do oglądania przez dziecko – powiedział ojciec chłopaka, Shon Goodman. – Na początku myślałem, że to żart – kontynuuje. – Jednak gdy próbowałem usunąć te nieprzyzwoite zdjęcia i nie mogłem tego zrobić, byłem coraz bardziej wściekły.

Ostatecznie Goodman udał się do miejsca, gdzie kupił używaną konsolę. Firma CD Tradepost wykasowała całą kartę pamięci Memory Stick, a za kłopot dorzuciła od siebie za darmo grę.

Nie wiadomo, czy było możliwe skontaktowanie się z poprzednim właścicielem konsoli, w celu pouczenia go, by na drugi raz kasował swoje intymne fotografie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.