Śledzik zaczyna budzić zainteresowanie firm trzecich

Polskie miasta na Śledziku

Już dziesięć polskich miast korzysta z mikrobloga NK do bieżącej komunikacji z mieszkańcami i sympatykami.

Pierwszym miastem, które zdecydowało się pisać na Śledziku, był Wrocław. Urząd Miejski na oficjalnym profilu informuje o bieżących wydarzeniach kulturalnych i społecznych. Komunikuje również o działaniach Prezydenta Dutkiewicza i uzupełnia obszerną galerię. Można w niej obejrzeć niemal wszystkie atrakcje Wrocławia. Aktualnie wpisy Stolicy Dolnego Śląska prenumeruje już 76 tys. użytkowników.

Kolejnym miastem wojewódzkim, które prowadzi oficjalne konto na Śledziku jest Gorzów Wielkopolski. Poza informowaniem o kulturze, największe miasto Lubuskiego zamieszcza sporo zdjęć z wydarzeń sportowych. Ponadto do Śledzika dołączyły: Częstochowa, Słupsk, Jelenia Góra, Zgierz, Zgorzelec, Krasnystaw, Paczków i Czerwionka-Leszczyny.

– Profile miast cieszą się dużą popularnością wśród naszych Użytkowników. Świadczy o tym nie tylko liczba śledzących wpisy, ale i maile, które otrzymujemy. Po debiucie konta miejskiego, zawsze zostajemy zasypani prośbami o zaproszenie na śledzika kolejnych polskich miast i oczywiście pozostajemy otwarci na takie współprace – mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy.

Niebawem na Śledziku można spodziewać się kolejnych oficjalnych profili miejscowości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.