Portal, który pozwoli ci… nie gotować

Na niegotuj.pl szybko znajdziesz potrawę, którą będziesz mógł zamówić. Na co masz dziś smak: na pizzę, chińszczyznę, a może coś bardziej wyszukanego?

Na niegotuj.pl wystarczy wpisać swój adres, wybrać rodzaj kuchni i zobaczyć najbliższe lokale. Potem zadzwoń, złóż zamówienie i czekaj na dostawę. Bez logowania, bez formularzy, wszystkie aktualne menu w jednym miejscu. Baza ulotek na witrynie stale się powiększa. Ty też możesz dodać ulotkę swojej ulubionej restauracji dostarczającej jedzenie do domu czy pracy – wystarczy skaner lub aparat cyfrowy. Jeśli jesteś restauratorem również możesz swoją ulotkę.

Dzięki niegotuj.pl użytkownicy mogą odkryć nowe lokale. Osoby zamawiające jedzenie w mieście – wzbogacić wybór, poznać nowe, nieznane oferty i skończyć z rutyną. Niegotuj.pl to także szansa dla małej gastronomi – lokali, które nie posiadają własnej strony internetowej ani menu w Internecie. Działające w obrębie jednego osiedla budki z jedzeniem, które często drukują proste, jednokolorowe ulotki, zwiększą szansę na szybkie dotarcie do klienta poprzez Internet.

W Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Poznaniu dodanych jest już po kilkadziesiąt ulotek. Serwis został zintegrowany z mikroblogami blip.pl i flaker.pl, gdzie publikowane są informacje o nowych lokalach.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.