Samsung Corby Pro – wielozadaniowa komórka dla młodzieży

Corby Pro kontynuuje tradycję serii wyróżniając się kolorowym i młodzieżowym designem. Obudowa telefonu wręcz tryska kolorami: w jednej wersji białym, czerwonym i czarnym, a w drugiej srebrnym, białym i czarnym. Podobnie jak w przypadku pierwszego modelu Corby, również w tym użytkownik znajdzie w opakowaniu trzy wymienne „plecy” telefonu: kolorowe, ozdobione fantazyjnymi kółkami i czarne. Zmieniając tył obudowy, można stworzyć nową, własną wersję kolorostyczną. Corby Pro może być dzięki temu telefonem młodzieżowym lub zyskać typowo biznesowe, klasyczne oblicze.

To właśnie biznesowymi możliwościami Samsung Corby Pro zaskakuje najbardziej. W jego niewielkiej konstrukcji mieści się technologia HSDPA, Wi-Fi, GPS i ActiveSync. Dzięki tej funkcji dostęp do prywatnych maili np. na Gmail’u czy też służbowej poczty korporacyjnej nie stanowi problemu.

Multimedialny Corby Pro, z dotykowym ekranem QVGA oraz klawiaturą typu QWERTY, zaadresowany jest do młodych wielbicieli technologicznych nowinek. Technologia HSDPA (7,2 Mbps), Wi-Fi, Bluetooth 2.1., gwarantować mają stabilne i szybkie połączenia, zarówno podczas SMS-owania, sprawdzania maili, prowadzenia rozmów, aktualizowania profilu na portalach czy podczas surfowania w Internecie.

Dzięki internetowym możliwościom tego telefonu korzystanie z popularnych portali społecznościowych i poczty elektronicznej ma być proste. Funkcja ulubionych kontaktów pozwala na zarządzanie zbiorem zgromadzonych w pamięci telefonu numerów i adresów. Ułatwieniem może być również specjalnie zaprojektowana skrzynka odbiorcza SMS, w której wiadomości automatycznie układają sie w drzewko konwersacji oraz uniwersalny komunikator, umożliwiający nieustanne czatowanie oraz szybki transfer wiadomości tekstowych i zdjęć.

Kompaktowego Corbiego Pro wyposażono również w aparat fotograficzny 3,2 MPix z czterokrotnym zoomem, samowyzwalaczem oraz możliwością nagrywania wideo, odtwarzacz MP3 i radio z funkcją RDS. Ponadto telefon posiada uniwersalne wejście słuchawkowe 3,5 mm mini-jack.

Samsung Corby Pro wchodzi do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 849,00 PLN.