Stolik kawowy z wbudowanym PC-tem

Jeśli właśnie zmieniasz meble i szukasz ławy do kompletu, być może zainteresujesz się propozycją firmy Retro-Tech, która oferuje platynowy stolik kawowy. Nie jest to jednak zwykły stoliczek, służący wyłącznie do stawiania na nim kawy. Co to, to nie. Platinum Coffe Table posiada wbudowany komputer PC, wraz z monitorem LCD. Retro-Tech przygotowała dwie wersje ławy – dla początkujących i dla graczy.

Dla tych pierwszych, Platinum Coffee Table wyposażony jest w 22-calowy monitor LCD, dwurdzeniowy procesor Intela, możliwość podłączenia do Internetu, telewizora HDTV oraz systemów Hi-Fi. Przy jego projektowaniu główny nacisk położono na multimedialność. W zestawie znajdziemy również bezprzewodową myszkę i klawiaturę Logitecha. Ten luksusowy stolik kosztuje 4850 dolarów (około 13 600 złotych).

Dla graczy natomiast, firma Retro-Tech przygotowała Arcade Coffee Table, zainspirowany klasycznymi stołami Arcade z lat 80. ubiegłego stulecia. Posiada on wszystko, czego potrzebuje oldschoolowy gracz – 17-calowy monitor LCD, klasyczne joysticki w stylu arcade, a także mnóstwo gier z dawnych lat, w tym Pacman, Donkey Kong, Space Invaders, Arkanoid, Pinball Action czy Galaga. Za ten model stolika kawowego będziemy musieli zapłacić co najmniej 2900 dolarów (ponad 8 200 złotych).

Więcej informacji o projektach Retro-Tech znajdziecie tutaj.