Sweex Clipz MP3 Player – wygoda i prostota

Obudowę odtwarzacza wykonano z wytrzymałego, lecz lekkiego aluminium – waga odtwarzacza nie przekracza 13 g. Atrakcyjność podnosi możliwość zakupu urządzenia w jednym z kilku dostępnych kolorów – do wyboru są srebrny, złoty, różowy, czerwony, czarny, zielony. Aby można go było wygodnie przenosić producent zapewnił możliwość umocowania odtwarzacza za pomocą wbudowanego klipsa – można go przyczepić do opaski na ramię, do szelki plecaka, paska przy spodniach, koszulki, itd.

Duże klawisze sterujące pozwalają na wygodną kontrolę utworów nawet podczas joggingu. Stan urządzenia – odtwarzanie/pauza – sygnalizowany jest za pomocą zmian migotania wbudowanej diody (migotanie – odtwarza, ciągłe światło – pauza).

Sweex Clipz radzi sobie z muzyką zapisaną w formatach MP3, WMA i OGG. Odtwarzacz zasilany jest z wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który doładowywany może być poprzez złącze mini USB.

W zestawie znajdziemy prócz samego odtwarzacza także przewód USB do zasilania i przesyłania utworów do pamięci odtwarzacza – urządzenie jest widoczne jako pamięć masowa i tak też można jej alternatywnie używać, słuchawki oraz instrukcję obsługi.

Sugerowane ceny producenta wynoszą odpowiednio 69 zł dla wersji 2 GB i 89 zł dla wersji 4 GB.

Odtwarzacze Sweex Clipz są objęte 24-miesięczną gwarancją. Gwarancja i pomoc nie obejmuje załączonego oprogramowania i/lub dołączonych akumulatorów (do ładowania). Z usług gwarancyjnych można skorzystać za pośrednictwem sprzedawcy, u którego został zakupiony produkt.

Chcesz kupić odtwarzacz MP3? Sprawdź nasze rankingi!