Google Nexus One jako pierwszy otrzyma aktualizację do Gingerbreada

Współzałożyciel Apple’a od iPhone’a woli Nexusa One

Trendy

Nie wszyscy zwolennicy Apple’a są jego wiernymi wyznawcami. Świetnym przykładem jest Steve Wozniak, który pomimo, iż zakładał wraz ze Steve’em Jobsem firmę Apple, od iPhone’a woli najnowszy produkt Google’a – Nexus One. Chociaż w wywiadzie dla NBC Wozniak nie wymienił jego nazwy, to na pytanie „jaki jest twój ulubiony gadżet”, odpowiedział – Cóż, ten najnowszy. To nie produkt Apple’a, ale gadżet, który wyszedł wczoraj. Wywiad przeprowadzono dzień po debiucie Nexusa One, a piątego stycznia żaden inny gadżet nie miał swojej premiery. Nie trudno więc zgadnąć, że Wozniak na myśli miał właśnie telefon wyprodukowany przez HTC na zlecenie Google.

Chociaż współzałożyciel Apple’a wyraża swoją sympatię do Nexusa One, nie zapomina także o „swoich” produktach. Podkreśla bowiem, ze pomimo zakupu telefonu Google’a, wciąż posiada dwa iPhone’y.

Wozniak lubuje się jednak w kolekcjonowaniu najnowszych gadżetów, dlatego w jego asortymencie można znaleźć jeszcze Motorolę Droid. Wkrótce mają dołączyć do nich także dwie świeżutkie „Jeżynki” (czytaj RIM BlackBerry).