Zapomnij o graniu multiplayer, łatkach i dodatkach do gier, sklepie z grami i filmami...

Xbox LIVE w Polsce nie będzie – przynajmniej na razie

Microsoft spotkał się z organizatorami akcji na rzecz uruchomienia Xbox LIVE w Polsce. Niestety, Kontrakcja otrzymała tylko mgliste zapewnienia dotyczące planów na przyszłość.

Microsoft Polska po spotkaniu się z organizatorami KontrAkcji (która teraz, na prośbę Microsoftu, nazywa się WeWantLIVE z domeną www.wewantlive.com) zobowiązał się do przekazania informacji o całej akcji do centrali Xbox Global, która to podejmuje strategiczne decyzje w sprawach rozwoju usługi Xbox LIVE oraz do przekazania jej odpowiedzi organizatorom akcji. Microsoft Polska raz jeszcze będzie postulował do centrali o uruchomienie polskiego Xbox LIVE a, w międzyczasie, zniesienie blokad regionalnych dla nielegalnych kont założonych na inne kraje.

Przypominany, że Microsoft Polska regularnie kontaktuje się z centralą w tej sprawie i jak dotąd nie było efektu. Wszyscy też pamiętamy, że koncern z Redmond zobowiązał się do uruchomienia usługi w naszym kraju do 2006 roku. Tym niemniej wierzymy w dobrą wolę Microsoft Polska i trzymamy kciuki – oby tym razem koncern udostępnił w Polsce ową usługę. Dodatkowo raporty dotyczące kolejnych działań polskich graczy zaangażowanych w inicjatywę będą systematycznie przesyłane do centralnego oddziału Microsoft, dlatego też wszystkich zainteresowanych, którzy popierają akcję WeWantLIVE, zachęcamy do dalszego jej popierania. Niektórzy z naszych redaktorów, Maciek i Rafał również ją na naszych łamach wspierają.

0
Źródło: Polygamia.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.