Zaczynamy testowanie 2010

Te produkty testujemy w styczniu.

Te produkty testujemy w styczniu.

Na moim biurko pojawiło się kilka produktów, których opisy i testy już niebawem pojawiać się będą na blogu. Tym co je łączy to fakt, że albo pochodzą ze stajni Apple’a albo dedykowane są na platformę rodem z Cupertino. Czego się możecie spodziewać:

1.

Synology Disk Station DS110j

– obudowa na dysk NAS, która od tygodnia testuję jest tak napakowana możliwościami, że kolokwialnie mówiąc „wycina z butów”. Ale powodem, dlaczego znalazła się na jabłkowym blogu jest zgodność tego sprzętu z usługą Time Machine. Szykuje się zatem interesujący pojedynek z „jedynym słusznym rozwiązaniem” czyli stacją Time Capsule.

2.

WD My Passport for Mac i My Book

for Mac

– to kolejne wcielania przenośnych dysków WD. Zobacyzmy co się w nich zmieniło, co pojawiło nowego.

3.

Apple In-Ear Headphones

– nieco już „popremierowe” słuchawki douszne Apple’a, którym do tej pory nie miałem okazji się przyjrzeć. Już mogę powiedzieć, że będzie o czym pisać…

4.

Apple Logic Studio 2

– ufff… powiem tylko, że sama instalacja trwała około 4 godziny. Ten megapakiet muzyczny potraktuję okiem muzycznego lamera, któremu znudził się GarageBand 09 (o wersji 2010 pewnie napiszemy 27 stycznia. Z pierwszych oględzin wygląda na to, że Apple poważnie wzięło się za ekologie… Co to oznacza napiszę już wkrótce.

Zapraszam do odwiedzin. Testy trwają i powinny umilić czas oczekiwania na wielkie (lub całkiem małe)

COŚ

.