Edula.pl – społeczność zaangażowanych rodziców

Internauci szukają w Sieci miejsc, gdzie mogą rzetelnie wymienić się informacjami na interesujący ich temat. W odpowiedzi na tę potrzebę powstał nowy serwis – Edula.pl.

Chcąc ułatwić wymianę informacji z dziedzin edukacji, wychowania i rozwoju dziecka stworzony został serwis Edula.pl. Celem serwisu jest zintegrowanie w jednym miejscu wszystkich stron mających wpływ na poszczególne etapy rozwoju dziecka, w taki sposób, aby ułatwić rodzicom podejmowanie właściwych decyzji.

Dzięki konstrukcji serwisu, placówki edukacyjne (zarówno publiczne jak i prywatne) mają możliwość zaprezentowania własnej oferty. Jednocześnie rodzice otrzymują możliwość uzyskania informacji pomocnych przy wyborze placówki dla swojego dziecka. Dzięki funkcjom zamieszczania indywidualnych opinii, każdy rodzic może poznać zdanie innych, a także podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Podstawowym założeniem serwisu jest umożliwienie komunikacji pomiędzy placówkami edukacyjnymi i rodzicami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Twórcy Edula.pl postawili sobie również za cel usystematyzowanie informacji o placówkach edukacyjnych, w taki sposób aby rodzice mogli porównać poszczególne z nich na jednej skali i w jednym miejscu.

Zakres ofert w serwisie, podzielony jest pod względem geograficznym i pozwala na dobór placówek (szkoły, zajęcia dodatkowe, korepetycje itp.) w obrębie miast, gmin czy powiatów. Pozwala to rodzicom na zorganizowanie czasu pozalekcyjnego dzieci. Na stronach Edula.pl znaleźć można zajęcia dodatkowe dla swojego dziecka korzystając z zaawansowanych opcji wyszukiwania. Dodatkowo w na stronach Edula.pl rodzice będą mogli znaleźć szereg informacji oraz porad specjalistów nt. rozwoju i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, informacje o dostępności w okolicy specjalistów i różnych placówek pomocnych w wychowaniu i opiece nad dziećmi (np. lekarze, psycholodzy, poradnie, biblioteki itp.).

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.