Konferencja o wirtualizacji w przedsiębiorstwach

24 lutego odbędzie się konferencja "Wirtualizacja – technologia dla przedsiębiorstw". Uczestnicy dowiedzą się jak poprawić efektywność i obniżyć koszty funkcjonowania firmy.

Wirtualizacja może się przyczynić do poprawy efektywności, obniżenia kosztów funkcjonowania firmy oraz zapewnienia bezpieczeństwa, niezawodności i dostępności zasobów. Do tegho przynajmniej będą chcieli nas przekonać organizatorzy konferencji „Wirtualizacja – technologia dla przedsiębiorstw”. Odbędzie się ona 24 lutego w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A. (ul. Nowy Świat 6/12).

Dzięki współpracy organizatorów z ekspertami w dziedzinie IT oraz przedstawicielami kluczowych firm w obszarze wirtualizacji, będzie można wysłuchać nie tylko ciekawych wykładów, ale również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, poznać wady i zalety konkretnych rozwiązań wirtualizacyjnych, dowiedzieć się jakie korzyści dla firmy może przynieść ta technologia.

W programie wystąpienia, m.in.

  • Riverbed Technology Sp. z o.o
  • Asseco Bussines Solutions
  • Intertrading Systems Technology
  • Intel Technology Poland EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o.
  • Systemy Informatyczne ITXON

Szczegółowy program konferencji: www.multitrain.pl. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Wymagana jest jedynie rejestracja.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.