Laptop Toshiby z wodoodporną klawiaturą

Toshiba wprowadziła na polski rynek nowy komputer z biznesowej serii Satellite Pro. Jest on oznaczony symbolem S500-115 i pracuje na nowej platformie Intel Calpella.

W serii Satellite Pro Toshiba oferuje laptopy z systemem operacyjnym Windows 7 w wersji Professional oraz matową obudowę. Satellite Pro S500 to modele, które posiadają wyświetlacz  HD TFT o przekątnej 15,6 cala i współczyniku proporcji 16:9.  Pozwala on wyświetlać obraz w rozdzielczości 1 366 x 768.

W notebooku Satellite Pro S500-115 wykorzystano procesor Core i3-330M wraz ze zintegrowanym układem grafiki GMA HD. Pracuje on wykorzystując 4 GB pamięci operacyjnej oraz 320-gigabajtowy dysk twardy. Klawiatura laptopa posiada wyodrębniony blok numeryczny.

W matowej obudowie komputera znajdują się m.in. 3 złącza USB, 1 port eSATA/USB, gniazdo obsługujące 5 najpopularniejszych formatów kart pamięci oraz mini DisplayPort. Logowanie do komputera może się odbywać poprzez zainstalowany czytnik odcisków palców.

Do budowy laptopa zostały wykorzystane, według zapewnień producenta, trwałe materiały. Według przeprowadzonych testów wytrzymuje on bez szwanku upadek z wysokości 70 centymetrów oraz posiada odporną na zalanie klawiaturę.

Model Toshiba Satellite Pro S500-115 jest objęty dwuletnią gwarancją, która może być przedłużona do 4 lat. W sklepach sprzęt można kupić za ok. 2 900 złotych.

Zobacz też inne notebooki Toshiby w naszych testach

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.