Odporny na wszystko kompakt Sony

Sony prezentuje 10,2-megapikselowy aparat kompaktowy, którego główną zaletą jest odporność na zachlapania, wodę, mróz, wstrząsy, upadki oraz kurz.

Jeśli pracujesz w ciężkich warunkach, a przydałby ci się aparat dotrzymujący ci tempa, lub po prostu wybierasz się na wycieczkę na Antarktydę lub w Alpy, to z pewnością zainteresuje cię nowa propozycja firmy Sony. Aparat kompaktowy Cyber-shot DSC-TX5 jest bowiem odporny niemal na wszystko, na co można być odpornym. Przetrwa zanurzenie przez godzinę na głębokość do 3 metrów, temperaturę -10 stopni Celsjusza, upadek z wysokości 1,5 metra, a także atak dużej ilości kurzu.

Inne zalety tego stylowego kompaktu, to 10,2-megapikselowy czujnik Exmor R CMOS, procesor obrazu BIONZ, szerokokątny obiektyw Carl Zeiss z 4-krotnym zoomem optycznym (zakres ogniskowych 25 – 100 mm dla filmu 35 mm), stabilizacja obrazu, możliwość kręcenia filmów HD 1280 x 720 pikseli z prędkości 30 klatek na sekundę oraz 3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 230 tysięcy pikseli.

Najnowsza cyfrówka Sony trafi do sprzedaży w kwietniu, w cenie 350 dolarów (ponad 1100 złotych).

Zobacz również nasz ranking kompaktowych aparatów cyfrowych!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.