W konkursie Ovi Developers` Challenge do wygrania 30 000 PLN i 50 smartfonów Nokia

Dziś ruszył Ovi Developers` Challenge - organizowany przez firmę Nokia konkurs, do którego przystąpić może każdy, kto interesuje się mobilnymi rozwiązaniami.

Konkurs jest prosty: wystarczy przesłać ciekawy projekt aplikacji na telefon. Na autorów 20 najlepszych – zdaniem jury – pomysłów czeka 10 telefonów Nokia N900 i 10 telefonów Nokia N97 Mini. Takie same nagrody otrzymają autorzy 20 prac, które zdobędą największą liczbę głosów wśród Internautów. Natomiast ci, którzy maję pewne doświadczenie w programowaniu mogą w ramach Ovi Developers’ Challenge napisać i zgłosić aplikację. Zwycięska praca zostanie udostępniona w Ovi Sklepie, a jej autor otrzyma 30 000 PLN i możliwość odbycia praktyk w firmie Psiloc.

Wygraj jeden z 50 telefonów Nokia z Nseries

Interesujesz się aplikacjami na telefon komórkowy? Masz własny, ciekawy pomysł na aplikację? Wejdź na stronę www.developerschallenge.pl i podziel się nim. Prace można przesyłać do 22 marca 2010 r. Równolegle z tym konkursem trwa głosowanie Internautów. To oni do 28 marca wybiorą 20 zwycięskich pomysłów. Kolejne 20 wybierze jury w składzie: Piotr Bubak (Nokia), Marek Filipiak (Psiloc), Michał Jerz (My-Symbian.com), Konstanty Młynarczyk (CHIP) oraz Zbigniew Urbański (TVN Turbo).

W konkursie Ovi Developers’ Challenge wygrywają także Internauci. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu internetowym na najlepsze pomysły na aplikacje mogą wygrać jeden z 5 telefonów Nokia N900 lub jeden z 5 telefonów Nokia N97 Mini.

Podejmij wyzwanie i wygraj 30 000 PLN

Na autora najlepszej aplikacji czeka 30 000 PLN, a osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 15 000 i 5000 PLN. Ponadto zwycięska praca zostanie udostępniona na rok w Ovi Sklepie – internetowej platformie z aplikacjami, grami i multimediami na urządzenia Nokia (http://store.ovi.com/).

Termin nadsyłania prac upływa 30 maja 2010 roku, a wyboru zwycięskiego projektu dokona jury. Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie www.developerschallenge.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.