W zestawie z projektorem znajduje się ekran projekcyjny formatu A2 (wymiary - 600 mm × 450 mm) oraz wytrzymały neoprenowy futerał na ekran i projektor

Kieszonkowy projektor multimedialny z 4 GB pamięci

NOBO DLPM2

Mini projektor DLPM2 NOBO to niewielkie urządzenie, które mieści się niemal w każdej kieszeni. Wbudowana pamięć o pojemności aż 4GB i możliwość odtwarzania prezentacji, zdjęć oraz filmów przyda się na każdym spotkaniu biznesowym, znacznie ograniczając potrzebę noszenia laptopa. Dzięki temu projektor ten jest wygodnym rozwiązaniem dla osób mobilnych, które często przeprowadzają prezentacje w różnych miejscach.

Oprócz dużej pamięci, projektor posiada także wbudowany głośnik, co umożliwia prezentowanie wszystkich multimediów bezpośrednio z urządzenia. Dodatkowo urządzenie dysponuje również standardowym portem USB, dzięki czemu pliki można przesyłać nie tylko z komputera, ale także z telefonu komórkowego. Kieszonkowe wymiary projektora DLPM2 i lekka waga (tylko 170g), sprawiają że projektor można mieć zawsze przy sobie. Bateria, w którą wyposażono projektor, umożliwia od 40 do 60 minut ciągłej pracy.

Projektor oferuje optymalną rozdzielczość wyświetlanego obrazu 854 x 480 pikseli przy przekątnej od 5 do 55 cali, jasność 10 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 800:1, żywotność lampy LED na poziomie 20 tysięcy godzin oraz 1 rok gwarancji producenta.

Cena detaliczna netto zestawu, w którego skład wchodzi projektor kieszonkowy DLPM2 z ekranem oraz torbą, wynosi 1559 złotych.

Zobacz również nasz ranking biznesowych projektorów!

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News