Mio Moov M400 teraz w tańszej, „polskiej” wersji

Do tej pory model ten oferowany był w dwóch konfiguracjach mapowych: mapy wszystkich krajów Europy lub regionu Europy Centralnej. Teraz gama zostaje uzupełniona o urządzenie z mapą Polski.

Pierwsze egzemplarze nawigacji Mio Moov serii M trafiły do Polski w lipcu ub. roku. Urządzenie to wyposażone jest w duży (4,3 cala) panoramiczny wyświetlacz. Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość inteligentnego wyszukiwania POI po nazwach: własnych (np. stacja BP), określeniu nazwy usługi (np. kawa) bądź po nazwie kategorii (np. restauracja).

Dla osób uprawiających turystykę samochodową przydatnym rozwiązaniem może okazać się nawigacja fotograficzna NavPix. Jeśli posiadamy zdjęcia (można je znaleźć w serwisie internetowym Flickr lub NavPix) nieznanych nam miejsc, które chcemy odwiedzić wystarczy przenieść je do urządzenia a wyznaczy do nich trasę. Dzięki temu można odnaleźć wiele miejsc niedostępnych przy tradycyjnym trybie wyszukiwania z wykorzystaniem adresu czy kodu pocztowego.

Nawigacje z serii Mio Moov M wyposażone są fabrycznie w aktualną bazę fotoradarów, dzięki czemu urządzenie na bieżąco informuje kierowcę o ich lokalizacji wzdłuż wybranej trasy. Bezpieczeństwo w podróży zapewniają także jasne i czytelne wskazówki głosowe oraz graficzne informujące np. o odległości do najbliższego skrętu.

Zestaw Mio Moov M400 PL zawiera oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop, które pozwala na zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop można łatwo zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów. W zestawie znajdują się również: kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarkę samochodową.

Sugerowana cena detaliczna Mio Moov M400 PL – 359,00 PLN.

Zobacz też inne nawigacje Mio w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.