NavRoad prezentuje mapę Polski do GPS-ów

Jamicon zdecydował się oddać w ręce użytkowników nowe narzędzie, umożliwiające nawigację na terenie kraju – NavRoad Mapę Polski.

Najnowsze oprogramowanie chwali się doskonałym pokryciem dróg, wynoszącym 99%. Mapa zawiera szczegółowe plany 897 miast. Kierowca wybierający się do mniejszych miejscowości nie ma powodów do narzekań, gdyż oprogramowanie uwzględnia ich 70 000.

Udręką niedokładnych, niedopracowanych map jest brak danych o kierunkowości ulic, co nierzadko prowadzi do niebezpiecznej jazdy „pod prąd”. NavRoad Mapa Polski wyklucza taki manewr wykorzystując obszerną bazę danych na ten temat. Można zaufać komunikatom bez obaw, że zostaniemy narażeni na mandat lub kolizję.

Udogodnieniem jest możliwość wyszukiwania miejsc do których zamierzamy dojechać, na różne korzystne dla użytkownika sposoby:

  • według adresu,
  • według kodu pocztowego,
  • według punktów użyteczności publicznej, tzw. POI (np. restauracje, parkingi, stacje benzynowe),
  • dodanych wcześniej ulubionych punktów,
  • według historii celów,
  • na podstawie wprowadzonych współrzędnych geograficznych;

Istotną cechą wyróżniającą tę mapę na tle konkurencyjnych rozwiązań jest wyświetlanie podczas jazdy informacji o ograniczeniach prędkości na wszystkich drogach, a nie jak to miało miejsce w dotychczasowych aplikacjach, tylko na drogach głównych. Mamy także do dyspozycji asystenta pasa ruchu. Na ekranie we właściwych miejscach pojawiają się również drogowskazy.

Nie do pogardzenia, zwłaszcza dla naszych portfeli, jest informacja o fotoradarach, zapobiegająca nie tylko otrzymaniu mandatu, lecz również przeciwdziałająca niebezpiecznej niespodziance w postaci gwałtownie hamującego przed nami pojazdu.

Poza wymienionymi cechami NavRoad Mapa Polski zapewniać ma intuicyjny, przejrzysty, łatwy w obsłudze panel komunikacji z użytkownikiem. Użytkownik ma możliwość wyboru trybu 2D lub 3D.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.