iPhone 3GS - najnowszy telefon Apple'a, ale wciąż technologicznie wybrakowany

To najprawdopodobniej nowy iPhone HD!

Apple iPhone HD

Serwis Gizmodo wszedł w posiadanie, jak twierdzi, najnowszego telefonu Apple’a – iPhone’a HD, który ma oficjalnie zadebiutować na rynku w czerwcu. To oczywiście wyłącznie spekulacje, bowiem firma z Cupertino nawet jeszcze go nie zapowiedziała. Jeśli urządzenie jest prawdziwe, to w jego wyposażeniu znajdziemy przednią kamerę do wideorozmów, ulepszą tylną kamerę z zauważalnie większym obiektywem, flesz, slot micro-SIM zamiast zwykłego slotu SIM, nieco mniejszy, ale ulepszony wyświetlacz ze znacznie wyższą rozdzielczością (jednak nie wiadomo, czy jest to wcześniej zapowiadane 960 x 460 pikseli), dodatkowy mikrofon do redukowania hałasu, oddzielne przyciski do regulowania głośności oraz metalowe przyciski włączania, wyciszania i regulowania głośności. To wszystkie nowości w nowym iPhone’ie.

A co zostało zmienione? Tylna obudowa jest całkowicie płaska, bateria jest o 16 procent większa, przez co wewnętrzne komponenty zostały zminiaturyzowane, aby zrobić dla niej miejsce. Całość jest też o 3 gramy cięższa od iPhone’a 3GS.

Gizmodo przekonuje, że urządzenie na pewno jest nowym iPhone’em, w dodatku finalnym produktem, który trafi na rynek. Co ciekawe, Apple niedawno nawet zgłaszało zagubienie prototypu iPhone’a.

Zdjęcia nowego iPhone’a znajdziecie w serwisie Gizmodo, a filmik poniżej: