GG Network uruchomiło w Gadu-Gadu największe polskie MMORPG

Tanadu

Tanadu to hucznie zapowiadana przeglądarkowa gra on-line, czyli aby w nią grać, wystarczy dostęp do Internetu, przeglądarki, komunikatora Gadu-Gadu, bez konieczności dodatkowej instalacji. Od dzisiaj wystarczy jedno kliknięcie, aby ponad 10 milionów użytkowników Gadu-Gadu mogło w nią zagrać – za darmo.

– Tanadu to przede wszystkim bogaty świat, w kórym gracze mogą walczyć o złoto, władzę i chwałę – mówi Tomasz Węcki, współtwórca Tanadu i przedstawiciel studia Can’t Stop Games. – Szczególnie szybko w grze odnajdą się fani „Heroes of Might and Magic” albo „Disciples”. Tanadu oferuje to, czego brakowało tym wielkim hitom: bardzo rozbudowany aspekt społecznościowy i sieciowy. Jestem pewien, że użytkownicy Gadu-Gadu będą się świetnie bawić w wykreowanej przez nas krainie – dodaje.

W grę przeglądarkową (MMO) może grać jednocześnie nawet kilkaset tysięcy osób. Wirtualny świat wykorzystuje unikatowe mechanizmy społecznościowe GG. Zintegrowanie gry z najpopularniejszym w Polsce komunikatorem internetowym Gadu-Gadu oznacza unikatowe rozwiązanie, bez precedensu nad Wisłą.

– Dostęp do Tanadu w GG to doskonałe wpisanie się w ideę komunikatora, który jest już dzisiaj centrum multimedialnym, służącym do komunikacji, ale i rozrywki, wspólnej zabawy z innymi przez Internet, wspólnego spędzania czasu on-line. Gadu-Gadu pozwala na bycie w kontakcie ze znajomymi, wspólne słuchanie muzyki i współgranie np. w Tanadu. To także kolejny krok GG w kierunku usług webowych, opartych o przeglądarkę stron www  – mówi Jarek Rybus z GG Network SA, przedstawiciel producenta komunikatora Gadu-Gadu.

Z Gadu-Gadu korzysta już ponad 10 milionów osób miesięcznie.

Wraz z uruchomieniem gry Tanadu ożył gnom Edgar m.in. w serwisie mikroblogowym Blip.pl – http://blip.pl/users/gnomedgar/dashboard który na bieżąco informuje o grze. „Doradzam wojownikom i poszukiwaczom przygód. Zadaj mi pytanie, a przekonasz się, jak wielka jest odwieczna mądrość gnomów” – można przeczytać na profilu gnoma Edgara na Blipie (http://gnomedgar.blip.pl/)

Pod numerem GG:7535 dostępny jest bot informacyjny gry Tanadu.

UWAGA: gra Tanadu została uruchomiona dzisiaj w południe; będąc zalogowanym do Gadu-Gadu, aby zobaczyć grę w zakładce, należy zrestartować komunikator Gadu-Gadu 10!

TANADU to:

  • Trzy różne frakcje do wyboru. Każda frakcja posiada unikalny wybór jednostek bojowych, a także specjalnych umiejętności, artefaktów oraz misji pozwalających na dopasowanie stylu gry do indywidualnych preferencji.
  • Dziesiątki bohaterów, którzy stojąc na czele twoich armii zdobywają doświadczenie i stają się coraz potężniejsi.
  • Ponad 100 jednostek bojowych, których zatrudnienie staje się możliwe wraz z postępami w grze.
  • Ponad 2 000 unikalnych artefaktów, w tym wyjątkowo rzadkie relikty, potężne zestawy ekwipunku, magiczne receptury i cenne trofea.
  • Różnorodność rozrywki: poszukiwanie rzadkich materiałów i artefaktów, albo walka z innymi graczami w trybie gracz vs gracz – to tylko najważniejsze z nich.
  • Darmowy dostęp do gry.

Gra została przygotowana przez studio Can’t Stop Games.

Komunikator Gadu-Gadu pobierzesz z naszego portalu