Interaktywne mapy Targeo za darmo na każdej stronie WWW

Targeo.pl

Udostępniona pod adresem http://www.targeo.pl/kreator usługa Kreator Map Targeo umożliwia łatwe umieszczanie interaktywnych map zarówno na prywatnych, jak i firmowych stronach WWW. Cały proces zawiera się w czterech prostych krokach i nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych, czyniąc wstawienie zaawansowanej, dynamicznej mapy równie łatwym, co wstawienie na stronę filmu z YouTube.

Kreator Map Targeo otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. Nowatorskim rozwiązaniem jest mapka w dymku, którą można wstawić nawet tam, gdzie, jak by się wydawało, nie ma na to miejsca – na przykład w krótkiej informacji o firmie lub na liście wielu lokalizacji czy adresów. Mapka interaktywna, pozwalająca dowolnie przybliżać i przesuwać pokazywany obszar to rozwiązanie, dzięki któremu klienci z łatwością znajdą sklep czy inne miejsce w szerszym kontekście miasta.

Dzięki kreatorowi banalnie proste staje się też uzupełnienie aukcji Allegro o precyzyjną mapę pozwalającą w prosty sposób pokazać miejsce odbioru licytowanego przedmiotu. Dla użytkowników chcących ułatwić klientom dojazd do swojej siedziby, pomocą będzie aktualizowana na bieżąco mapka natężenia ruchu drogowego w wybranym rejonie – na pierwszy rzut oka widać, czy jadąc załatwić sprawę nie utkniesz w korku.

Twórcy Targeo pamiętali, że każda strona internetowa jest inna. Tworząc mapkę do wstawienia na witrynę, użytkownik może wybrać jej rozmiar, grubość i kolor ramki oraz wygląd znacznika wskazującego wybrany punkt.

Dzięki kreatorowi, niezwykle dokładną mapę Targeo z numeracją i obrysami budynków można teraz umieścić zarówno na prywatnej, jak i firmowej stronie WWW bez wysiłku i, co równie ważne, bez opłat.