Śledzik poza portalem nasza-klasa.pl

Od teraz wpisy z mikrobloga portalu nasza-klasa.pl są dostępne również poza serwisem. Dzięki nowym widżetom, każdy użytkownik może umieścić okienko z wiadomościami na swojej witrynie.

Jak dotąd wpisy na Śledziku czytali wyłącznie użytkownicy zarejestrowani w portalu nasza-klasa.pl. Nowe widżety zmieniają ten stan rzeczy. Podstawowym celem nowej funkcji nasza-klasa.pl jest umożliwienie pokazania wpisów wszystkim internautom. Ponadto widżet może wspomóc prowadzenie bloga czy strony. Umieszczenie nowego wpisu na Śledziku zajmuje kilka sekund (można go dodać również z telefonu komórkowego). W tym samym czasie, automatycznie aktualizuje się treść w okienku z wpisami na blogu/stronie.

– Nowy widżet to jedno z udoskonaleń Śledzika, które będziemy sukcesywnie wdrażać. Dzięki niemu Śledzik jeszcze bardziej dostosuje się do potrzeb użytkowników. Wielu z nich prowadzi swoje strony i blogi. Ponadto dzięki widżetowi zalety Śledzika będą mogli dostrzec internauci spoza NK – mówi Joanna Gajewska, rzecznik nasza-klasa.pl. Pozostałymi widżetami udostępnionymi użytkownikom nasza-klasa.pl są przyciski „Śledź mnie” i „Dodaj na NK”. Pierwszy z nich umożliwia prenumeratę wpisów danego konta. Przycisk „Dodaj na NK” pozwala za pomocą jednego kliknięcia polecić znajomym z NK ciekawą stronę.

Wszystkie widżety można znaleźć pod adresem: http://nk.pl/widgets

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.