Stacje dokujące do iPhone’a i iPoda marki Muse

Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo, zaprojektowała serię stacji dokujących do popularnego iPhone'a i iPoda.

Modele M-103IP, M-105IP oraz M-150IP to designerskie urządzenia, które dodatkowo pełnią funkcje radiobudzika oraz zegara. Cechą łączącą wszystkie trzy modele jest możliwość podłączenia telefonu iPhone oraz odtwarzacza iPod. W stacjach dokujących znajdują się wydajne głośniki, które zapewniają przestrzenną jakość dźwięku.

Stacje dokujące mogą służyć jako podstawki oraz ładowarki. Przede wszystkim jednak współpracują z apple’owskimi produktami w zakresie odtwarzania muzyki oraz różnych aplikacji. Model M-150IP na przykład pozwala za pomocą pilota sterować niektórymi funkcjami podłączonego telefonu czy odtwarzacza. Można puszczać muzykę znajdującą się w pamięci telefonu, przełączać utwory, zmieniać głośność. Również budzik wbudowany w urządzenie M-150IP może posługiwać się melodiami zgranymi na telefon czy iPoda po to, aby witać poranek przy ulubionych piosenkami. Model M-150IP posiada wzmacniacz basów oraz stabilizator dźwięku w trybach: Classic, Jazz, Rock oraz Pop. Radio  zamontowane w urządzeniu zapamiętuje aż dwadzieścia stacji.

Muse M-150IP ma kształt owalu z centralnie położonym, czytelnym wyświetlaczem LCD. Ciemna obudowa harmonizuje z błękitnym światłem emitowanym przez ekran. Na górze urządzenia znajduje się punkt dokujący przeznaczony dla telefonu lub odtwarzacza.

Muse M-105 IP kosztuje 269 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.