AMD VISION - nowe spojrzenie na rynek komputerów

AMD zaprezentuje technologię VISION dla notebooków

AMD wprowadza kolejne ułatwienia dla użytkowników komputerów osobistych, rozszerzając technologię VISION o rozwiązania dedykowane platformom mobilnym.

W najbliższy wtorek, podczas rozpoczynającego się w Cannes festiwalu filmowego, firma AMD zaprezentuje najnowsze platformy notebookowe i desktopowe wyposażone w technologię AMD VISION. Rozwiązanie, wprowadzone przez AMD we wrześniu ubiegłego roku, ułatwia zakup komputera, pozwalając w łatwy sposób ocenić, czy spełnia on nasze oczekiwania, bez potrzeby odwoływania się do specjalistycznej wiedzy dotyczącej specyfikacji technicznych komponentów. Technologia VISION podkreśla również wysoką jakość grafiki, jaką gwarantują komputery wyposażone w rozwiązania AMD. Każdy użytkownik może cieszyć się wysoką jakością obrazu podczas oglądania filmów i programów TV w jakości HD, grania w gry czy edytowania i przeglądania zdjęć.

W evencie uczestniczyć będą między innymi: Nigel Dessau, AMD senior vice president and CMO oraz Alberto Bozzo, AMD corporate vice president, EMEA. Dodatkowo AMD ujawni „krótki film” z Miki Manojlovicem, gwiazdą dwóch filmów nagrodzonych podczas festiwalu w Cannes Złotą Palmą. Trailer filmu można już obejrzeć w sieci.

Pokaz AMD VISION będzie można również zobaczyć podczas rozpoczynającej się o godzinie 12:00 transmisji na żywo w Internecie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.