Android 2.1 dla palmofona Galaxy i5700

Dzięki systemowi Android 2.1 Galaxy i5700 zyskuje nowe funkcje i oferuje dużo wyższą jakość użytkowania.

Samsung Electronics Polska poinformował o możliwości upgrade’u systemu operacyjnego modelu Galaxy i5700 do wersji Android 2.1. Dzięki najnowszej wersji i5700 zyska szereg nowych funkcjonalności m.in. obsługę technologii rozszerzonej rzeczywistości i zawansowane opcje związane z fotografowaniem. Smartfon Samsunga oferuje rozbudowane możliwości internetowe, szybki dostęp do serwisów Google, szeroki wachlarz multimedialnych funkcji oraz wydajny procesor.

Nowy system operacyjny Android 2.1 będzie można zainstalować na Galaxy i5700 za pośrednictwem programu New PC Studio. Aplikacja będzie udostępniona bezpłatnie na stronie WWW firmy Samsung.

Galaxy i5700 otwiera przed użytkownikiem wiele możliwości personalizacji telefonu. Użytkownik ma do swojej dyspozycji 9 pulpitów, których zawartość może dowolnie dopasować do swoich potrzeb.

Galaxy i5700 z Androidem 2.1 obsługuje również technologię rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w bardzo prosty sposób uzyskać najważniejsze informacje na temat otoczenia. Po nakierowaniu obiektywu cyfrowego aparatu fotograficznego na dany obiekt, na ekranie telefonu pojawia się obraz wraz z podstawowymi informacjami na temat danej lokalizacji. Galaxy i5700 oferuje również dostęp do widżetów Samsunga, możliwość ustawiania zakładek wizualnych oraz obsługę aplikacji Samsung Kies pozwalającej na szybką i wygodną synchronizację m.in. plików lub kontaktów z komputerem.

Dzięki nowemu systemowi Galaxy i5700 oferuje dostęp do zaawansowanych funkcji multimedialnych, a przeglądarka ułatwia zarządzanie kolekcją związanych z rozrywką plików. Większe możliwości zyskał również aparat fotograficzny, który pozwala obecnie na korzystanie z zaawansowanych funkcji związanych z fotografowaniem i przeglądaniem zdjęć.

Wraz z aktualizacją oprogramowania uproszczeniu uległ także proces dodawania załączników do e-maili i wiadomości MMS, sposób zarządzania i wyszukiwania kontaktów oraz obsługa interfejsu Bluetooth.

Zaktualizowana wersja systemu operacyjnego dla Galaxy i5700 jest dostępna od marca 2010 w Niemczech i stopniowo zostanie wprowadzona na kolejne rynki w Europie, Azji Południowo-Wschodniej, Środkowym Wschodzie i Azji oraz Afryce. W Polsce i5700 aktualizacja systemu będzie dostępna już w tym miesiącu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.