Mysz dostępna jest w pięciu kolorach - czarnym, szaro-czarnym, czerwono-czarnym, białym i srebrno-białym

Energooszczędna mysz, która kontroluje pojemność baterii

Sweex Wireless Mouse Voyager to nowa mysz do notebooka lub netbooka z systemem oszczędzania energii i kontrolą pojemności baterii.

Dzięki specjalnej technologii bezprzewodowej i sprzętowemu wyłącznikowi, mysz Sweex Wireless Mouse Voyager wydajnie oszczędza akumulatory. W przypadku niskiego poziomu energii mysz ostrzega o tym, podświetlanym przyciskiem dpi, za pomocą którego również można ustawić ręcznie czułość układu optycznego – od 500 do 2000 dpi. Ta kompaktowa mysz bezprzewodowa zawiera nanoodbiornik USB, który można przechowywać w obudowie myszki lub w porcie USB peceta czy laptopa.

Technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg pracy do 10 metrów – co jest przydatne np. przy prezentacjach, gdy notebook podłączony jest do projektora, a my stoimy kilka metrów dalej przy ekranie. Voyagera wyposażono w udoskonaloną rolkę przewijania oraz 4 przyciski. Mysz bezproblemowo pracuje w systemach Windows 7, Vista i Mac. Ergonomicznie zaprojektowana mysz wygodnie układa się w dłoni, a gumowa powłoka na bokach zapewnia pewny chwyt.

Mysz mierzy 66 x 107 x 42 milimetry, zaś waży 78 gramów. Zasilana jest przez dwie baterie lub dwa akumulatory AAA. Czas pracy na standardowych bateriach sięga 250 godzin.

Sweex Wireless Mouse Voyager kosztuje 79 zł i jest objęta 2-letnią gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.