Informatycy pod żaglami

IT CUP 2010 rozpocznie się już 17 czerwca w Mikołajkach. Prestiżowe żeglarskie mistrzostwa polski potrwają trzy dni.

Już za niecały miesiąc rozpoczną się największe mistrzostwa polski w żeglarstwie. Mimo iż nie jest to wiadomość stricte ze światka IT, jednak jak tu nie zakochać się w widoku łopoczących żagli, i to na dodatek na pięknym i malowniczym jezioru mikołajskim? No właśnie. Dlatego też zdecydowaliśmy się objąć patronatem medialnym tę imprezę.

Mistrzostwa rozpoczną się 17 czerwca i potrwają do niedzieli. Udział w Mistrzostwach mogą wziąć załogi z firm branży teleinformatycznej z kraju i zagranicy po wcześniejszym nadesłaniu Karty zgłoszenia znajdującej się na stronie internetowej regat www.itcup.pl. Dopuszcza  się udział załóg z wydzielonych jednostek teleinformatycznych dużych firm. Firmy zgłaszają czteroosobowe załogi, w tym przynajmniej jedną osobę posiadającą patent sternika lub żeglarza legitymującą się zatrudnieniem w firmie (wyklucza się udział zawodników, którzy uprawiają ten sport zawodowo). Firmy mogą wystawić maksymalnie cztery załogi. Dopuszcza się udział większej liczby załóg w przypadku wolnych miejsc po dniu 1 czerwca.

Zapraszamy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.