Kino skaluje również materiały do rozdzielczości Full HD

Kino domowe LG z Blu-Rayem i dostępem do Sieci

LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszy system kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray. LG HB965TZ obsługuje sieci bezprzewodowe WiFi oraz protokół DLNA i CI.

Zestaw kina domowego w systemie 5.1 LG HB965TZ obsługuje sieci bezprzewodowe WiFi, dzięki czemu można wyświetlić na wielkim ekranie telewizora galerie zdjęć zgromadzone na Google Picasa, obejrzeć nagrania z YouTube’a czy też, w przerwie na reklamy, sprawdzić prognozę pogody na AccuWeather. Zestaw o mocy 1100 W (5 x 180W + 200 W subwoofer) odtwarza także formaty DivX HD i mkv. O jakość dźwięku wydobywającego się z mierzących 29 mm grubości głośników zadbał sam Mark Levinson – guru w dziedzinie audio. Dodatkowo użytkownik otrzyma siedem ustawień korektora i funkcję LG Sound Gallery.

Funkcje BD-Live 2.0 oraz Bonus View pozwalają pobierać dodatkowe materiały z witryn poświęconych filmom oraz uczestniczyć on-line w quizach i grach dostępnych wraz z tymi produkcjami. Dostęp do serwisu Gracenote daje z kolei możliwość wyszukiwania informacji o ścieżce dźwiękowej oglądanego właśnie filmu, tak że na ekranie telewizora wyświetlają się nazwy wykonawców, tytuły piosenek oraz album.

Kino domowe LG można również połączyć bezprzewodowo z urządzeniami pamięci masowej lub komputerami obsługującymi protokoły DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System), aby uzyskać nieograniczony dostęp do bogatych bibliotek multimedialnych. Podłączenie poprzez port USB zewnętrznych dysków twardych bądź pamięci flash umożliwi odtwarzanie na wielkim ekranie filmów w formatach DivX lub.mkv w jakości HD.

Fanów iPodów i iPhonów ucieszy także fakt, że LG HB965TZ jest wyposażony w stację dokującą, dzięki której zyskają oni wygodny i szybki dostęp do plików zgromadzonych w pamięci telefonu i odtwarzacza. Za pomocą 2 gniazd HDMI do kina domowego LG można również podłączyć konsole do gier lub urządzenia przenośne.

System kina domowego LG HB965TZ jest dostępny na polskim rynku w cenie detalicznej 2 999 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.