Międzynarodowy iPad, czyli premiera poza granicami USA

W dniu dzisiejszym Apple pozwala użytkownikom z innych krajów posmakować magicznego iPada, bowiem oprócz USA, tablet dostępny jest już w dziewięciu innych państwach.

Do tej pory jedynie użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych mieli możliwość kupienia iPada, z czego zresztą skrzętnie korzystali. Dzisiaj, w dniu 10 maja 2010 roku, swoje pieniądze na tablet Apple’a wydać mogą także konsumenci z dziewięciu innych państw – Australii, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Japonii, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.

Dostępne są zarówno urządzenia z samym WiFi, jak również te z łącznością 3G. Zamówienia będą realizowane najwcześniej 28 maja. W lipcu natomiast, Apple rozszerzy dostępność iPada o kilka kolejnych krajów, w tym między innymi Austrię, Belgię, Hong Kong, Irlandię, Luksemburg, Meksyk, Holandię, Nową Zelandię oraz Singapur. Nam pozostaje na razie wycieczka za granicę i import, lub wizyta w popularnym serwisie aukcyjnym, gdzie ceny zaczynają się już od 2000 złotych.

Ceny w Europie kształtują się następująco: iPad z WiFi w wersji 16, 32 i 64 GB kosztuje odpowiednio 479, 579 i 679 euro, zaś iPad z łącznością WiFi i 3G – odpowiednio 579, 679 oraz 779 euro. A kurs europejskiej waluty ciągle spada…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.