Przenośny dysk PQI H551

Przenośny, 2,5-calowy dysk twardy PQI

PQI prezentuje nowy dysk zewnętrzny - model H551. 2,5-calowy napęd stworzony został z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują małego i wygodnego urządzenia do codziennego przenoszenia danych.

PQI H551 wyposażono w interfejs USB 2.0. Nowy model zaprojektowany został specjalnie z myślą o mobilnych użytkownikach. Odznacza się niewielkimi wymiarami (19.0 x 80.0 x 13.2 mm) i niską wagą. Dla użytkowników będących ciągle w ruchu liczy się nie tylko wygoda, ale także czas. Dlatego PQI H551 wyposażony został w funkcje i aplikacje wspierające sprawny transfer danych. Zastosowany w nim system TurboHDD USB zapewnia szybszą aż do 53 procent przesyłkę plików. Aby praca z napędem była jak najbardziej sprawna, dołączona została do niego także aplikacja ułatwiająca zarządzanie danymi Ur-Smart. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość szybkiego otworzenia obudowy i dostania się do samego dysku. Umożliwia to ewentualną wymianę HDD.

Dysk H551 o pojemności 320 GB kosztuje 249 zł brutto, model 500 GB – 329 zł, a 640 GB – 399 zł. Nośnik objęty jest trzyletnią gwarancją producenta i dostępny jest u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora PQI w Polsce.

Sprawdź też nasz ranking 2,5-calowych, przenośnych dysków!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.