Klienci, którzy do 3 kwietnia 2009 skorzystają z najnowszej promocji otrzymają trzy lata maintenance w cenie dwóch.

Symantec rozszerza ofertę pakietów ochronnych dla sektora MSP

Symantec

Nowy pakiet Symantec Protection Suite Advanced Business Edition – dostępny w lecie 2010 r. – zawiera kompletną ochronę stacji końcowych i poczty elektronicznej, a także funkcje tworzenia kopii zapasowych danych na komputerach, serwerach i laptopach, gwarantując ciągłość prowadzenia biznesu.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego pakietu firma Symantec obniżyła ceny na oprogramowanie przeznaczone dla małych firm: Symantec Endpoint Protecion Small Busines Edition (do 40 proc.) oraz Symantec Protection Suite Small Business Edition (do 45 proc.). Pierwszy produkt to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające przed zagrożeniami z Internetu. Z kolei drugi to pakiet, który oprócz SEP Small Business zawiera ochronę dla poczty elektronicznej na platformie Microsoft Exchange oraz desktopową wersję programu do tworzenia kopii zapasowych – Backup Exec System Recovery.

Symantec Protection Suite Advanced Business Edition oferuje:

Kompletna ochrona

: Nowe oprogramowanie pomaga zabezpieczyć firmy przed zewnętrznymi i wewnętrznymi zagrożeniami oraz utratą informacji – zagrożeniami, przed którymi nie chronią tradycyjne produkty antywirusowe. Pakiet ten zabezpiecza stacje końcowe, takie jak laptopy, komputery stacjonarne i urządzenia przenośne, a także chroni pocztę elektroniczną oraz zapobiega utracie danych dzięki zastosowaniu zaawansowanego filtrowania treści na bramie pocztowej.

W przypadku awarii systemu lub infekcji, funkcje kopii zapasowej pozwalają przedsiębiorstwom szybko odzyskać pojedyncze pliki i katalogi lub całe systemy Windows, nawet na innej konfiguracji sprzętowej lub w środowiskach wirtualnych.

Ciągłość biznesu

: Pakiet jest pierwszą ofertą na rynku, która łączy technologie oprogramowania zabezpieczającego z technologiami tworzenia kopii danych w celu zapewnienia całościowej ochrony informacji oraz utrzymania ciągłości pracy komputerów i aplikacji.

Klienci są aktywnie chronieni za pomocą rozwiązań pracujących w czasie rzeczywistym wykorzystując informacje z globalnej sieci wywiadowczej Symantec, która podaje wczesne ostrzeżenia o zagrożeniach i automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa w przypadku ich wystąpienia.

Proste zarządzanie

: Oprogramowanie upraszcza zarządzanie zasobami informatycznymi i obniża całkowite koszty posiadania (Total Cost Ownerhsip, TCO), umożliwiając firmom z sektora MSP zakup i zarządzanie technologiami do tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczenia całej organizacji w jednym pakiecie.

Pakiet ten można szybko wdrożyć przy minimalnych zakłóceniach w pracy środowiska informatycznego klienta.